Začni znovu malovat a kreslit

Konzultace (30 min.) a krátký 8-denní emailingový kurz, kde vám bude potěšením vzít tužku do ruky a malovat co vás napadne s krásným výsledkem. Ze které budete mít radost.

Nebude za vámi stát učitel, napomínající, co a kde jste udělali chybu. Váš největší učitel je uvnitř vás. A sami časem zjistíte, co a jak dělat jinak aby jste měli krásné výsledky. Já vám jen ukážu cestu.

Po konzultaci budete vědět, kam chodit na internet se sami učit malovat, jaké knihy vám nejvíce pomůžou při kreslení. Ale hlavně budete mít krásný pocit sami ze sebe a motivaci krestlit.

 

Pro vaši každodenní radost, potěšení na duši a odpočinek od každodenních starostí.

Kurz může sloužit jako přípravný kurz pro kurz navrhování světla, protože se budeme zaměřovat na základní tvary a proporce.

DSC08929.jpg

Baví mě tvořit a vytvářet co mě zrovna napadne. Proto jsem i vystudovala architekturu a navrhuji design interiérů klientům na míru.

Mnohokrát jsem zažila krásný pocit vidět svoje dílo, které ze začátku bylo jen v hlavě jako malá myšlenka přímo před sebou jako fyzický kus interiéru, světlo, stůl a další.

Rozhodla jsem se, těm co by chtěli, pomoci vám prožít podobný pocit radosti a spokojenosti.

S kým bude probíhat konzultace?

Dostanete také:

Informace, odkazy na videa, podle kterých se učit kreslit.

Seznam míst, kam chodit nakupovat malířské potřeby.

Časový harmonogram naplánování malých časových úseků ve kterých si něco malého nakreslíte v prvním emailu ode mne.

Slevu 10% na kurz navrhování světla ze stránek www.liliart.cz

„Fantazie je semínkem tvořivosti, tvořivost je hybnou silou pokroku a pokrok je živinou pro fantazii.“

— Zdeněk Hanka

Zdroj: https://citaty.net/citaty/1629837-zdenek-hanka-fantazie-je-seminkem-tvorivosti-tvorivost-je-hybn/

Jelikož je produkt zatím nový, rozhodla jsem se, že cenu ponechám pro začátek nižší a poté bude stát 820,- Kč. Jedinné, co bych po vás chtěla navíc by byla krátká reference (za nižší cenu konzultace).

 

Takže ti, kteří teď zakoupí, mohou zaplatit jen 390,- Kč s tím, že mi po konzultaci pošlou krátkou referenci, jak se jim kurz líbil. Za to také moc děkuji předem. 

 

Nižší cena bude do 27.7.2019

Cena: 390,- Kč